Preskocit navigaci
ASAP Consulting s.r.o.Externí odkaz
Praha 4
Na Pankráci 30
tel/fax:+420 234 633 390
adresa

Uživatel:
Heslo:
Cíl:
 
 Registrovat

Home > Webové prezentace, aplikace a grafické struktury

V rámci našich služeb nabízíme realizaci webových prezentací, databázových, redakčních i informačních systémů, včetně návrhu a realizace grafických prvků.

Námi standardně používané nástroje jsou PHP a MySQL, ale nebráníme se (pokud si to zákazník přeje) ani platformě Microsoft, tedy .NET, ASP, MS SQL...

Při návrhu grafických prvků spolupracujeme s externími spolupracovníky. Příkladem může být grafické studio ART-PGN Externí odkaz.

Bohužel neprodáváme weby za 1000 Kč s DPH a ani je nedodáváme do tří dnů. Snažíme se odvádět profesionální práci s měřitelnými a snadno kontrolovatelnými parametry. Naše grafické návrhy jsou původní a nepochází z veřejně dostupných layoutů.

Kód webových stránek odpovídá uvedené finální specifikaci jazyka HTML nebo XHTML a CSS. U každého projektu je uvedeno potvrzení validace pomocí validátorů The World Wide Web Consortium (W3C) Externí odkaz. Zdrojové kódy našich stránek také respektují pravidla tvorby přístupného webu Externí odkaz pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Námi realizované databázové a informační systémy jsou založeny na základních modulech IS Marvin. Tento informační systém je naším dílem a je i součástí většiny námi realizovaných webových prezentací, kde je požadována automatická, nebo poloautomatická aktualizace obsahu.

Redakční systémy jsou založeny na implementaci českého GNU projektu redakčního systému PHP RS Externí odkaz, na vývoji některých modulů se podíleli i naši programátoři.

Pokud máte zájem prohlédněte si naše reference z oblasti web designu, nebo nahlédněte do rad zákazníkům.